a
WIANEQ to kompleksowa organizacja ślubów i wesel w Tarnowie i okolicach. Zapoznaj się z ofertą i zarezerwuj termin na swoje wesele!
Konsultant ślubny Tarnów Dekoracje ślubne Tarnów Florystyka ślubna Tarnów Wypożyczalnia ślubna Tarnów
Obserwuj

Paulina Kusiak

Wedding Planner

Z natury perfekcjonistka i organizatorka.

Posiadam certyfikat ukończenia kursu na Wedding Plannera rekomendowanego przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych.

Pomogę Ci zorganizować Twoje wymarzone wesele, tak byś miała nad nim pełną kontrolę a jednocześnie powód i siłę do uśmiechu właśnie w tym dniu!

CO MNIE WYRÓŻNIA?

ORGANIZACJA

Zdolności organizacyjne to podstawa pracy Wedding Plannera. Chcesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane zgodnie z planem i na czas? Od tego jestem!

KREATYWNOŚĆ

Na co dzień mam więcej pomysłów niż czasu na ich wykonanie. Jeśli zatem masz problem z motywem przewodnim lub pomysłem na dekoracje - służę pomocą!

SKUTECZNOŚĆ

Zarządzanie budżetem weselnym i prowadzenie negocjacji to codzienność podczas organizacji ślubu. Pozwól mi połączyć kreatywność ze skutecznością a sam zobaczysz efekty!

ZMYSŁ ESTETYCZNY

Każda Panna Młoda marzy o najpiękniejszym ślubie na świecie. Motyw przewodni, paleta barw, ślubne dodatki i dekoracje - to wyzwanie, którym sprosta zmysł estetyczny.

ODPORNOŚĆ NA STRES

Sukienka się rozpruła? Ślubne auto się zepsuło a w środku lata pada śnieg? Dopiero wtedy czuję, że żyję : ) myślenie i działanie zadaniowe to moje drugie JA.

EMPATIA

Potrafię aktywnie słuchać i wczuć się w Twoją sytuację. Co prawda najlepiej dogaduję się ze zwierzętami, ale z ludźmi też daję radę ; )

KONTAKT

Umów się na spotkanie i porozmawiajmy o Waszym ślubie