a
WIANEQ to kompleksowa organizacja ślubów i wesel w Tarnowie i okolicach. Zapoznaj się z ofertą i zarezerwuj termin na swoje wesele!
Konsultant ślubny Tarnów Dekoracje ślubne Tarnów Florystyka ślubna Tarnów Wypożyczalnia ślubna Tarnów
Obserwuj

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela

Ślub to niesamowite przeżycie…ale również wymagające wydarzenie. Kompleksowa organizacja ślubu to usługa obejmująca przygotowanie ślubu i wesela od A do Z oraz jego koordynację.

12 miesięcy - 3 miesiące do ślubu 0
W pełni zajmę się
zaplanowaniem, organizacją
i realizacją Waszej uroczystości od A do Z
WIZJA ŚLUBU

Na podstawie Waszych oczekiwań, pomysłów oraz marzeń ślubnych - zdefiniujemy spójną wizję Waszego ślubu i wesela.

BUDŻET WESELNY

Niezależnie od tego czy na wesele przeznaczyliście 20 czy 50 tysięcy - koniecznym jest oszacowanie budżetu weselnego, którego będziemy się trzymać.

HARMONOGRAM PRZYGOTOWAŃ

W zależności od czasu, który pozostał do ślubu - wspólnie z Wami opracuję harmonogram przygotowań. Ten plan pozwoli Wam spokojnie spać i kontrolować sytuację.

MOTYW PRZEWODNI

Znając Waszą wizję ślubu - opracuję motyw przewodni, który z poszczególnych elementów ślubnych stworzy spójną całość - to jest nasz przepis na efekt ``wow``!

MIEJSCE ŚLUBU

Kolejnym krokiem będzie rekomendacja miejsca ślubu i wesela. Przedstawię Wam kilka propozycji pasujących do Waszej wizji i mieszczących się w ustalonym budżecie.

REKOMENDACJA PODWYKONAWCÓW

Ślub to duże wydarzenie, którego powodzenie jest zależne od jakości i współpracy podwykonawców. Na bazie Waszych preferencji przedstawiam Wam wyselekcjonowane oferty, negocjuję ceny oraz ustalam zakres umowy, który później egzekwuję.

FORMALNOŚCI URZĘDOWE I KOŚCIELNE

W zależności od formy Waszego ślubu opracuję zakres formalności urzędowych i kościelnych. Te, które wymagają Waszej obecności - skoordynuję i zaplanuję. Wszystkie inne załatwię samodzielnie.

KOORDYNACJA DNIA ŚLUBU

W tym dniu robię wszystko to, na co Wy nie macie czasu. Pilnuję przebiegu scenariusza dnia ślubu, koordynuję podwykonawców i sprawdzam czy wszystkie elementy są zgodne z ustaleniami. Reaguję w sytuacjach awaryjnych - a Wy w tym czasie dobrze się bawicie.

ROZLICZENIE Z PODWYKONAWCAMI

Moja praca w dniu ślubu kończy się pożegnaniem ostatniego gościa. Jednak kompleksowa organizacja ślubu wymaga, bym dopilnowała ewentualnych poprawin, demontażu elementów ślubnych oraz rozliczenia ze wszystkimi podwykonawcami.

ZAREZERWUJ TERMIN NA ORGANIZACJĘ ŚLUBU I WESELA
KONTAKT