a
WIANEQ to kompleksowa organizacja ślubów i wesel w Tarnowie i okolicach. Zapoznaj się z ofertą i zarezerwuj termin na swoje wesele!
Konsultant ślubny Tarnów Dekoracje ślubne Tarnów Florystyka ślubna Tarnów Wypożyczalnia ślubna Tarnów
Obserwuj

Florystyka ślubna

Niezależnie czy marzycie o ślubie w trendzie greenery czy chcecie mieć salę pełną kwiatów – wykonam dla Was bukiety ślubne, butonierki, korsarze oraz pełną dekorację florystyczną w kościele, sali lub plenerze

Sprawdź wolne terminy na 2021 / 2022 r. 0
Zaprojektuję i wykonam
Waszą wymarzoną dekorację kwiatową na ślubie i weselu!
BUKIET ŚLUBNY

Wykonam Twój wymarzony bukiet ślubny - dopasujemy go do wzrostu, figury i urody oraz zadbamy, by komponował się z pozostałymi elementami ślubnymi!

BUTONIERKI

Butonierka to subtelna ozdoba Pana Młodego nawiązująca do bukietu Panny Młodej. Często butonierkę zakładają również Świadek i ojcowie Pary Młodej.

KORSARZE

Bransoletka z kwiatów to idealny odpowiednik bukietu dla Świadkowej. Ta delikatna ozdoba pozwoli również druhny lub mamy Pary Młodej.

PRZYSTROJENIE POJAZDU

Jedziecie do ślubu bryczką, motocyklem a może współczesnym lub zabytkowym samochodem? Przystrojenie Waszego pojazdu ślubnego może być subtelne lub na bogato!

KWIATY NA SALI

Kwiaty lub zieleń na sali - mogą leżeć na stołach, pięknie komponować się w wazonach, zwisać z sufitu lub przystrajać elementy sali - pomysłów jest tak wiele, że nie warto dwa razy robić tego samego!

KWIATY W KOŚCIELE

W zależności od wizji Pary Młodej oraz charakterystyki kościoła - kwiaty mogą stanowić subtelne tło lub wybijać się na pierwszy plan. Przygotuję również te, którymi będą Was sypać goście!

ZAREZERWUJ TERMIN NA DEKORACJE KWIATOWE
KONTAKT