a
WIANEQ to kompleksowa organizacja ślubów i wesel w Tarnowie i okolicach. Zapoznaj się z ofertą i zarezerwuj termin na swoje wesele!
Konsultant ślubny Tarnów Dekoracje ślubne Tarnów Florystyka ślubna Tarnów Wypożyczalnia ślubna Tarnów
Obserwuj

Dekoracje ślubne

Myślicie o stylu klasycznym, glamour lub całkiem boho? Wasze oczekiwania są dla mnie wyzwaniem – posłucham, doradzę i zaprojektuję dekoracje tak, by spełniły Wasze wyobrażenie!

Sprawdź wolne terminy na 2021/ 2022 r. 0
Zaprojektuję i wykonam dla Was
kompleksową dekorację sali, kościoła lub pleneru
DEKORACJE STOŁÓW

Przygotuję spójną z salą i Waszym weselem dekoracje stołów - podtalerze, serwety, bieżniki, numery na stoły, świece i kwiaty - to wszystko będzie tworzyć spójną całość!

DEKORACJE SALI

Tablice powitalne, materiały ozdobne, wazony, świeczniki, pokrowce na krzesła, girlandy z żarówkami - to wszystko oraz wiele innych elementów zaaranżuję zgodnie z Waszym wyobrażeniem!

DEKORACJE KOŚCIOŁA

Biały dywan, lampiony ze świecami, dekoracje ławek i krzeseł dla Pary Młodej oraz Świadków - na Wasze życzenie przygotuję kompleksową dekorację wewnątrz i na zewnątrz Kościoła!

ŚCIANKI ŚLUBNE

Szukacie wyjątkowej ścianki ślubnej, fotościanki albo łuku ślubnego do ceremonii w plenerze? Zaproponuję Wam gotową ściankę z indywidualną aranżacją lub wykonam ją pod Wasze zamówienie!

DEKORACJE W PLENERZE

Marzą Ci się girlandy z żarówkami, huśtawki przystrojone kwiatami i rozwieszone na drzewach? Cały czas komponuję coraz to nowe elementy do wystroju w plenerze - zadzwoń i zapytaj o to co Cię interesuje!

AKCESORIA ŚLUBNE

Nie chcesz kupować akcesoriów ślubnych, których użyjesz tylko raz? W mojej ofercie wypożyczalni znajdziesz m.in. pudełka na obrączki i koperty a nawet parasolki ślubne!

ZAREZERWUJ TERMIN NA SWOJE DEKORACJE ŚLUBNE
KONTAKT